KONST / Litografier / Färglitografi 13128123
nr 1312 8123
Roger Risberg
(1956-2011), Sverige
Färglitografi, "Tandläkarskräck", PT, monogramsignerad. Motivet: 51x40 cm
Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 mars 2020
kl 19:30:46
100 kr
200 kr
300 kr
Roger Risberg
Läs mer om Roger Risberg